BU BOT MODELLERİ İLE TARZINIZI YILDIZLAŞTIRIN

Her dönem, sezonun moda trendlerini, en şık bayan bot tasarımları ile yansıtan ModaTrend, yeni sezon bot modelleri ile de tarzınızı, bot modasının kalbinde attırıyor.

Bayan Bot Modelleri

Bu yılın öne çıkan bot modasında; parlaklığa ve bazı tasarımlarda farklı dokulara da yer veren, farklı ve zıt renklerin uyumlu kombinelerime olanak sağlayan, estetik ve şıklığı tek bir yapıda buluşturan topuklu bot çeşitleri, bağcık ve kemerli detaylarla en ihtişamlı şekilde yönlendiriliyor.

Bayan bot modelleri seçenekleri içerisinde yer alan modellerde renk olarak ise daha çok siyah, taba, beyaz, kahve ve bakır renklerinin tercih edilmektedir. Bu renklerin fazla tercih edilmesinin nedeni ise her türlü kombine rahatlıkla uyum sağlamasıdır. Düz koyu renklerin yanı sıra birden fazla rengi barındıran tasarımları da tercih ederek kışın kasvetini bir nebze de olsa üzerinizden atmanızı sağlayabilirsiniz.  

Kışlık bot modasında kısa tabanların yükselişte olduğu görülüyor. Fermuar ve bağcık ikilisi ise ağırlıklı olarak topuklu bayan bot modellerinin parlayan yıldızı olarak karşımıza çıkıyor.  Sadeliğin ise hiç olmadığı kadar büyük bir paya sahip olduğu kısa, düz ve tek renkle bezenen botların, geçmiş yıllarda olduğu kadar yine ilgi göreceği de aşikar.

Kısa Ve Topuklu Bot Modelleri

Her ne kadar kısa tabanlar zirveyi zorlasa da topuksuz asla diyen kadınların beklentileri de yeni sezonda karşılığını buluyor. Zarif boncuk ve taş işlemelerle süslenen topuklu bot modelleri, bu yıl da tarzınızın yıldızı olarak parlayacak. Fermuar detayını da es geçmemek gerekiyor. Zira bu yıl neredeyse tüm topuklu modeller, kendini fermuar detayına teslim edecek.

Sivri burunların yerini yuvarlak burunlara bıraktığı yeni sezon bayan bot modellerinde süet ve deri yüzeyler de ön plana çıkıyor. Diğer yandan gönülleri fetheden ince uzun topuklar, rahatlığa öncelik veren kadınlar tarafından küt kesimli topukların gölgesinde kalabilir.

Eski ile yeninin harmanlandığı vintage tarzı bot modellerinde ise şekilsel liderlik sivri burunlu, ince bağcıklı bayan botlar için geçerli. Özellikle de ergonomik yapısıyla en çok tercih edilen botların başında gelen su geçirmez bot ve spor botlar da kaymaz tabanla desteklendiğinde kendisine duyulan ilgiyi arttırıyor.

Kışlık bayan bot modelleri içerisinde pastel renkleri tercih etmeniz, kış kombinlerininizin de en büyük destekçisi olacak. Dize yakın uzun ve fermuarlı botları da etek ve salaş kazaklarınızla eşleştirdiğinizde tarzınızı yıldızlaştırmamak elde değil. Stilinizin fark yaratan parçası olmaya aday birbirinden şık, kaliteli ve uygun fiyatlı botlara şimdi ModaTrend’in ayrıcalıklarla dolu dünyasında kolayca sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Top

Bu blogu beğendin mi? Lütfen paylaş :)

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Pinterest
LinkedIn
Instagram