Standart dışı olarak değerlendirilen büyük numara ayakkabı nerelerde bulunur? 36 numaradan küçük ve 40 numaradan büyük ayakkabı ihtiyacını karşılamak oldukça zordur. Yeni neslin ayakkabı numarasının büyüdüğü görülse de en çok satılanlar hala 38-39 numaralardır. Ayakkabı firmaları belirlenen lota uygun üretim yaparken özel numaralar için sipariş ile istenen model tedarik edilebilir.

Büyük Numara Ayakkabı İçin Özel Sipariş

Ayağı büyük olanlar için sunulan kişiye özel hizmetler, herkesin istediği ürüne sahip olmasını mümkün kılar. Eskiden sadece abiye modeller ve gelin ayakkabıları özel üretim yapılırken, günümüzde ihtiyacın karşılanması için pek çok farklı üretici büyük numara için özel sipariş almaya başlamıştır.

 • Ayak ölçüsüne
 • Kişisel beklenti ve ihtiyaçlara
 • Kalıba
 • Beğeniye

Uygun olarak hazırlanan ayakkabılar kısa sürede adrese teslim edilir. Online platform üzerinden verilen siparişler kaliteli ürüne herkesin ulaşmasına imkan sağlar.

Hazır Koleksiyonlar Arasından Sipariş

40 numaranın üzerindeki siparişler büyük numara olarak değerlendirilir. Özel siparişler hazır koleksiyonlar arasından verilebileceği gibi hayali kurulan ya da bir resimde beğenilen ayakkabılar arasından da verilebilir.

 • Ayakkabı
 • Ayakkabı&Çanta
 • Bot
 • Çizme
 • Sandalet
 • Terlik ve
 • Gelin ayakkabısı

İçin büyük numara özel sipariş verilebilir. Zevkine, tarzına, ihtiyacına ve mevsim şartlarına uygun özel ayakkabı siparişleri kişiye özel bir hizmettir.

Üç Boyutlu Modelleme İle Büyük Numara Ayakkabı Üretimi

Ayakkabı üreticileri müşterilerinin beğendikleri modellerin büyük numarasını üç boyutlu modelleme tekniği ile hazırlar. Kişinin ayak ölçüleri ve ayak kalıbına uygun olarak hazırlanan büyük ayakkabılar, uzun yıllar keyif ve sağlıkla kullanılır. Mevcut modeller değerlendirilerek farklı malzeme tercihiyle ortaya yepyeni ayakkabılar da çıkarılabilir.

Zevk ve ihtiyaca uygun büyük numara ayakkabılar, şıklığına önem verenlerin tercihidir. Tarzını ayakkabısıyla dışarıya yansıtmak isteyenler istedikleri modeli ürettirerek kişiye özel hizmet almanın keyfini yaşayabilirler.

Pek çok insan istediği ayakkabı numarasını bulamamaktan şikayetçidir. Gelişen ve değişen teknolojiler sayesinde günümüzde beğenilen modelin ayak numarasına uygun şekli kısa sürede üretilebilir.

Belli Kalıplarla Yetinmeyenler İçin!

Kadın kategorisinde sunulan; babet, abiye, bot, terlik, çizme, sandalet, platform topuk ya da stiletto modelleri 40 numaranın üstü için özenle üretilir. Ayakkabı kalitesi ayak ve vücut sağlığı üzerinde etkili olduğu kadar günlük yaşam kalitesini de doğrudan etkiler. Bu durumda sadece renk, model ve fiyat tercihinde bulunarak ayakkabı seçilmemelidir.

Her zevke, bütçeye, yaşa, mevsim şartlarına, ortama ve ihtiyaca uygun büyük numara ayakkabı ve aksesuarlar şıklığın kusursuz bir şekilde sağlanması için gereklidir. Kadın ve erkekler için özel olarak sunulan kişiye özel hizmetler sayesinde herkes yaşına ve tarzına uygun ayakkabıya sahip olabilir.

Özel Ayakkabı Siparişi Nasıl Verilir?

Özel ve büyük numara ayakkabı siparişleri model bazlıdır.

 • Malzeme tercihi
 • Renk seçimi
 • Taban materyali ve
 • Topuk ölçüsü

İhtiyaca ve zevke uygun olarak şekillenir. Standart kalıplar kişinin tarzı eşliğinde yepyeni bir modele dönüşür. Bağıcıklı, fermuarlı, babet veya çizme gibi ürünler sayesinde, günlük kombinler tamamlanabilir. Ayak sağlığının korunması amacıyla beğenilen modelin ayak yapısıyla uygun olup olmadığı gözlenmelidir.

Doğru Kalıp ve Numara Tespitinin Önemi

Doğru bir kalıp ve numara tespiti, ayak ve vücut sağlığının korunması için son derece önemlidir. Gün boyu vücudu taşıyan ayaklar sağlıklı ayakkabı kalıplarıyla desteklenerek ortaya şıklığın desteklendiği görüntüler çıkarılabilir. Kemik çıkığı, taban çökmesi, düz tabanlık, nasır, diyabet ve aşırı kilo halinde önerilecek ayakkabı kalıpları küçük detaylar eşliğinde kişiye özel hale getirilebilir.

Write A Comment