DÜĞÜN KOMBİNLERİ İÇİN AYAKKABI MODELLERİ

Havaların ısınmaya başladığı şu günlerde genç çiftleri de düğün telaşı sarmaya başladı. Ayakkabı modelleri de bu sezona özel farklı tasarımları kucaklamaya adım attı. Çiftler düğün hazırlıklarını çoktan hızlandırdı. Peki, sizler, düğün sezonuna hızla yaklaştığımız şu zaman diliminde, özel günlerinizin efsane ayakkabı modellerinizi dolabınızdan çıkardınız mı? Düğün kombinleri için en ideal ayakkabı modelleri kuşkusuz topuklu ayakkabı modelleridir.

Abiye-Stiletto Ayakkabı:

Son yılların trend düğün organizasyonlarından olan kır düğünleri başta olmak üzere, salon düğünleri için de en ideal ayakkabı modelleri abiye ayakkabısı olarak da adlandırılan stiletto ayakkabı modelleridir. Hem zarif, hem kadınsı hem de şık bir görünümü kucaklayan bu ayakkabı modelinin neredeyse her türlüsü, klasik bir düğün kıyafeti ile kolayca eşleşebilmesiyle de puan topluyor.

Oldukça ince ve yüksek topuğu ile ün salan stiletto ayakkabı modellerinde düğün kombinlerine en fazla göz kırpanlarının ortak özelliği ise taş süslemeleri olmaktadır. Kadınlara dişilik ve estetik bir hava da katan bu ayakkabılar, hemen her kadın için düğün sezonlarında bir cankurtarandır. Yazın cıvıl cıvıl havasına uyum sağlayan renklerini seçimden yana kullananlar ise bu sene bir adım öne geçecek.

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri :

Son yıllarda boy problemi yaşayan kadınların imdadına hızır gibi yetişen dolgu topuk ayakkabılar, tasarımcıların sihirli dokunuşlarıyla düğün ve özel davetlerin de gözdesi olmaya başladı. Özellikle gelin adayları tarafından en özel günlerinde, daha şık, zarif, uzun boylu ve endamlı görünebilmek için gelinliğin altına gizlenmesinin de fırsatıyla dolgu topuklu ayakkabılar bir hayli tercih edilmektedir. Gelinlerden eri kalmak istemeyen davetliler için de düğün kombinlerine özel son derece şık dolgu topuk modeller bulunuyor.

Küt Topuk Ayakkabı:

Bir diğer topuklu ayakkabı modeli de küt ya da yarım topuk olarak adlandırılan topuklu ayakkabılardır. Hemen her bayanın gözdesi olan bu ayakkabılar stiletto modellere göre kullanımı daha rahat olmasından dolayı oldukça yaygın kullanılırlar.

Model çeşitliliğinde de oldukça geniş bir yelpazesi olan bu modellerde 2019 sezonunun öne çıkan renklerini ise beyaz, siyah, mavi, bronz ve gümüş renkleri oluşturuyor. Peki, sizin favori topuklu ayakkabı modeliniz hangisi?

Bir cevap yazın

Top

Bu blogu beğendin mi? Lütfen paylaş :)

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Pinterest
LinkedIn
Instagram