Tag

spor ayakkabı bayan

Browsing

Zamanın ötesinde, sınır ve kural tanımayan spor ayakkabılar, kadınların da gözdesi olan ayakkabı modelidir. Her şeyden öte esnekliği ve rahatlığıyla gönüllerde taht kuran spor ayakkabı, bir kadının gardırobunun olmazsa olmazıdır. Mekân ve zaman sınırı olmadan neredeyse her ortamda rahatlıkla tercih edilen bayan spor ayakkabı modelleri, yıllar geçtikçe hâkimiyetini daha da genişletiyor.

Geçmiş dönemlerde sadece sportif aktiviteleri gerçekleştirirken kullanılan spor ayakkabılar, son dönemlerde vazgeçilmez günlük ayakkabılarımızdan biri olmuş durumda. İşte, okulda, gezide, sokakta hatta akşam davetlerinde bile ayağımızın en yakın dostu olan spor ayakkabı bayan kullanıcılar için adeta cankurtaran konumundadır.  Bayan ayakkabı çeşitliliğinde spor ayakkabılar da yeni sezon modelleri ile şimdi ModaTrend’de sizlerin beğenisine sunuluyor. Aradığınız her türlü modeli uygun fiyat garantisi ile bulabileceğiniz ModaTrend ile siz de tarzınızı konuşturacak spor ayakkabılara kavuşabilirsiniz.

En Trend Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Sıradanlığı reddeden ve tarzını her ortamda dikkat çekici kılmak isteyen kadınlar için de spor ayakkabı artık birer şıklık ve lüks göstergesi durumunda. Son yıllarda podyumları ve sokakları saran bazı modellere baktığımızda, spor ayakkabıların da klasik gece ayakkabıları kadar gösterişe büründüğünü söylemek mümkün.  Yeni sezonun iddialı modellerinden biri de fütüristtik spor ayakkabı modelleri. Taban ve yan hatlarda oldukça ön plana çıkan bu ayrıntı, salaş takılmayı seven kadınların gözdesi olacağa benziyor.

Beyaz Yine Zirvede

Eğer bir renk ve ayakkabı eşleştirmesi yapmamız istense sanırız spor ayakkabı için beyazı seçmek, tıpkı klasik topuklu gece ayakkabısı için siyahı seçmek kadar doğru orantılı olacaktır. Son yıllarda ortalığı kasıp kavuran beyaz ayakkabı çılgınlığı anlaşılan o ki daha uzun yıllar zirvedeki yerini koruyacağa benziyor. Nasıl olmasın ki? Ne giyerseniz giyin beyaz bir spor ayakkabıya sahipseniz zaten şıksınız. Tabi sadece beyaz olması yeterli değil. Sezonun trend modellerinden birinde bu tercihi yapmanız sizi bayan spor ayakkabı konusunda oldukça başarılı bir kullanıcı yapmaya fazlasıyla yetecektir.

Sadeliği değil ışıltıyı, gösterişi ve renkliliği seven kadınlar için ise pembe, mavi, yeşil ve açık renkler özellikle de sıcak mevsimlerin gözdesiyken, kış ve sonbaharın spor ayakkabılardaki ana renkleri ise her zamanki gibi siyah, kahve ve taba renkleri.