Moda Trend

NEDEN MODATREND?

Ayakkabıya dair kadınların beklentilerine en üst oranda kaliteli, özgün, uygun fiyat ve şık ayakkabı tasarımları ile yanıt veren Modatrend, müşteri memnuniyeti hassasiyeti ile taçlandırıyor. Modanın nabzını her sezon modelleri ile tutan ve kalite ile uygun fiyatı bir araya getiren markamız, bayan ayakkabı ve tüm ayakkabı modelleri ile her zevke hitap ediyor. Sezon trendlerine hızla adapte olan ve birçok farklı markayı aynı çatı altında buluşturan sitemizin özel dünyasında siz de her alışverişinizde kendinizi ödüllendirilmiş hissedeceksiniz.

Her sezon ve her mevsim uyguladığı özel kampanyaları ile kaliteli ayakkabıları en uygun fiyat ile müşterileriyle buluşturan ModaTrend, satış sonrası destek alanında uyguladığı “ Önce müşteri memnuniyeti” çizgisiyle de takdir kazanıyor. Online ayakkabı satış noktası olarak aynı gün ücretsiz ve hızlı kargo hizmeti sunan sitemiz, kadın ayakkabı alanında uzun yıllardır kazandığı deneyimi her geçen gün güçlendiren markamız,  değişim ve iade seçenekleriyle de müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Modatrend 4 Mevsim Yanınızda

Yılın 4 mevsimi, sezona uygun modelleri ile ayakkabı modasının bazını tutan satış platformumuz, ayakkabı çeşitliliğinde de farkını ortaya koyuyor. Stiletto ayakkabılardan babetlere, sandaletlerden terliklere, topuklu ayakkabılardan botlara, spor ayakkabılardan günlük yazlık ayakkabılara kadar yüzlerce çeşitte binlerce model ayakkabı ile markamız, ayakkabıya dair tüm beklentileri karşılıyor. Her mevsim farklı ayakkabı modellerini sezona uygun kampanyaları ile müşterilerine sunan firmamız, bayan bot ürün skalasında da kendi tasarımlarına imza atıyor.

Trend olan moda ayakkabıları ve dönemsel moda akımlarına uygun ayakkabıları bulabileceğiniz en kapsamlı e-ticaret platformu olan Modatrend, aynı gün ücretsiz kargo ve aralıksız sürdürdüğü indirim kampanyalarıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Kadınların moda hassasiyetlerini ön planda tutarak sıkça ürün çeşitliliğini güncelleyen markamız, kalite ve zarafeti birleştirdiği binlerce ayakkabı modeli ile her zevke hitap eden saygın bir online ayakkabı platformudur.

Yeniliğe ve gelişime kapılarını her zaman açık tutan ve ayakkabı modasına yön veren firmamız, 11 yıllık deneyimi ile ayakkabı tutkunlarının tercihinde her zaman üst sıralardaki yerini de korumaktadır. Online alışverişin güvenilir adresi olan Modatrend’in yüzlerce çeşit ayakkabı modelleri ile yılın 365 günü kendinizi hep özel, ayrıcalıklı ve asil hissedeceksiniz.