SAHİP OLUNMASI GEREKEN 5 AYAKKABI MODELİ

Kadınlar için ayakkabı, en özel giyim parçasıdır. Bazılarında çılgınlık derecesine bile varabilen ayakkabı tutkusu, özel bir ayakkabı dolabına doldurulan onlarca çeşit ayakkabı modeli ile kendini gösterir. Bazılarımız için ise her bir modele uygun birer çift ayakkabının olması yeterlidir.

                İster bir tutku olsun ister sadece bir ihtiyaç, her kadının dolabında olması gereken birkaç ayakkabı modeli vardır. İşte bu yazımızda biz de sizler için bu modelleri sunuyoruz:

İnce Bantlı Sandaletler:

Sandaletler hem rahatlığı, hem de şıklığından dolayı yaz dönemlerinde kadınların kullanmayı fazlasıyla tercih ettiği ayakkabı modellerinden biridir. Özellikle de ince bantlı veya t kayışlı siyah bir sandalet modeline sahip olmanız sizi kurtaracaktır. Her türlü kıyafete uyum sağlayan ve kadınları oldukça şık ve zarif gösteren bu modellerden en az bir tanesi dolabınızda olmalı.

Stiletto Ayakkabı Modeli:

Stiletto bazı kadınlar için aşktır. Öyle ki değil bir onlarca renk ve modele sahiplerdir. Ancak siz onlardan değilseniz de yine de bir tane de olsa dolabınızda bir stiletto muhakkak olmalı. Hem özel davetlerde ve resmi giyimlerde, hem de gündelik hayatınızda hangi kıyafetle giyerseniz giyin, sizi bambaşka bir havaya büründürecek olan bu ayakkabı tam bir cankurtarandır.

Sneaker Ayakkabı Modeli:

İçinde ayakkabı geçen bir liste yapıp da sneakerları dâhil etmemek büyük bir ihanet olurdu. Rahatına düşkün olan kadınların asla vazgeçmediği bu spor ayakkabılar, hem şık stiller oluşturmak hem de daha konforlu olmak için bire birler.

Klasik Bilekte Biten Bot:

Kış mevsiminin gözdesi olan bayan botlar içinde sizlere önerebileceğimiz, olmazsa olmaz bot modeli ise kesinlikle bilekte biten botlardır. Üstelik bu ayakkabı modeli, kendi içerisinde alabildiğince farklı tasarıma ve çeşide sahip. Kendinize en uygun olan tarzda bir kısa bot ile spor giyimlerinizi en başarılı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Renkli Babet Ayakkabı Modeli:

Gelelim listemizin son ayakkabı modeli olan babetlere. Son yıllarda popüleritesini arttıran babetler, çeşitlilik yönünden de her yıl kendisini üst sıralara emin adımlarla taşıyor. 2019 sezonunda babet modelleri için ise size önerimiz renkli babetler. Desenli ve yaza uygun açık renkleri barındıran bir babetiniz yoksa hemen bir tane edinerek dolabınıza yerleştirin. Kısa sürede faydasını görmeye başlayacaksınız.

Bir cevap yazın

Top

Bu blogu beğendin mi? Lütfen paylaş :)

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Pinterest
LinkedIn
Instagram