Ayakkabılar hiç kuşkusuz her kadın tarafından 2019 yılında en çok tercih edilen ayakkabılar diye arama yapılmıştır. İnternet çağını yaşadığımız bu yıllarda genelde herkes birçok ilgi alanını internet üzerinden araştırmaktadır. Kadınlarda ayakkabı trendlerini öğrenmek adına 2019 yılının ayakkabı modellerinden fikir sahibi olmuşlardır.

Günümüzde iyi ki internet yoluyla merak ettiğimiz birçok detayları bulma şansına sahip olmaktayız. 2019 yılında da ayakkabı tasarımcıları kadınların severek kullanacağı birbirinden güzel modellerin yanında iddialı renkleri de kullanmışlardır.

Günümüzde artık kadınlar tek bir renk ayakkabı ile değil, her renkte ayakkabıyı dolaplarında bulundurmaktadırlar. Her kıyafetin altına uyumlu olabilecek modelde ve renklerde ayakkabılar ile kombinler daha güzel ve kolay oluşmaktadır.

2019 Ayakkabı Trendleri Nelerdir?

2019 yılının en çok talep gören ve kullanılan ayakkabı modelleri pastel tonlar ağırlıkta olmakla beraber günlük hayatta kullanılabilen modellerde mevcuttur. Fakat bu ayakkabı modelleri kimi zaman abartılı bulunmuştur. Çünkü sıradan bir sandaletin üzerinde bile fermuar detaylar ve payetler kimi kadınların hoşuna giderken, detayla ilgilenen kadınlar ise çok beğenmişlerdir.

Ayakkabıda Mücevherat Detaylar

2019 senesinde özellikle davetlerde tercih edilen ayakkabılar taşlı ve mücevher görünümü sunmaktadır. Bu ayakkabıları her yaştan kadınlar kullanabilirken özellikle genç ve sofistike görünümü tercih eden kişiler tarafından talep görmektedir. Mücevher taşı görünümüne sahip olan bu ayakkabıları davetlerde ve düğünlerde rahatlıkla abiye yada sade bir elbisenin altına kombin oluşturabilirsiniz.

Platform Topuklular

Geniş paça İspanyol pantolonlar ile rahatlıkla kombin yapacağınız bu topuklu ayakkabılar uzun kaba ve pardesülerle inanılmaz farklı bir hava vermektedir. Platform kalın topuklu model ayakkabıları her kıyafetle kombin yapabilirsiniz. 70 lerin ruhunu yansıtabilirsiniz.

Bilekten Bağlamalı Ayakkabı Modelleri

Bu ayakkabı modellerini sadece düğünlerde değil gün içinde de kullanabilirsiniz. Bilekten bağlı kalın topuklu yada ince topuklu bu stilettolarla seksi görünmek için ayrı bir çaba harcamanıza gerek yoktur. Zaten bu ayakkabı bilekten bağlama şekliyle bile sizi farklı gösterecektir. Bilekten bağlı modellerle farklı havaya bürünebilirsiniz. Mesela bu ayakkabılarla:

  • Seksi bir görünün kazanabilir.
  • Sade şıklık sağlayabilir.
  • Gün içinde ya da gece gezmesi olarak aynı ayakkabıyla devam edebilirsiniz.

Bilekten bağlı ayakkabı modelleriyle ayak bileklerinize destek alarak daha konforlu bir yürüyüş amaçlanabilir.

Hayvan Desenli İddia İçeren Ayakkabı Modelleri

Her kadın diğer kadınlardan farklı tarzda bir giyim stili olsun ister. Çünkü kadınlar arasında en yakın arkadaş dahi olunsa gizliden gizliye bir rekabet duygusu vardır. Her kadın bir diğer kadından özellikle konu ayakkabı olunca bir adım önde olmak ister. Dolayısıyla ayakkabı tasarımcıları da tüm bunları tahmin edebildiğinden çok fazla sayıda iddialı modeller üretmektedirler.

Günümüzde artık internet ortamında tüm kombin uygulamaları yapılıyorken kadınlar arasında da çarpıcı giyinmek son derece önemli bir hal almıştır.

2019 sezonunda da bu hayvan desenli modellere çok sık rastladık. Kış sezonu ve ya vahar sezonu boyunca leopar ve siyah beyaz etnik desenlerin çok sayıda olduğu desenler kullanılmaktaydı.

Bu desenler arasında trend olmuş olanlar şöyledir:

  • Leopar desenli çizme ve topuklu ayakkabılar
  • siyah beyaz zebra desenli stilettolar
  • Leopardan bir ton koyu olabilen desenlerde sandalet modelleri

Bu desenlerde 2019 yılında fazlasıyla karşılaşmış hatta spor ayakkabılarında dahi bu desenler hala kullanılmaktadır. Bu desenlerde yapılan çantalar, ayakkabılar, elbiseler kadınlara çekici bir hava veriyor. Bu kumaştan yapılmış her eşya ayrı bir konuma ve kulvara sahiptir.

Write A Comment