İster işte ister sokakta, ister bir gezintide ister bir buluşmada olsun, günlük ayakkabılarbayanlar içinen önemli ayakkabı modellerinin başında gelir. Kadınların rahatlık, şıklık ve çekiciliği aynı noktada buluşturan günlük ayakkabı modelleri ise her zaman ayakkabı koleksiyonlarının en gözde parçaları olmuştur. 

Özellikle de günün büyük bölümünü dış mekânlarda geçiren kadınlar için günlük ayakkabı seçiminde beklenti seçeneği artar. Kimi için topuk detayı vazgeçilmez olurken, kimi için ise esneklik ve rahatlık ilk sırada gelir. İşte farklı tarzlara ve beklentilere yanıt veren, sezonun en gözde bayan ayakkabı modelleri:

Spor Tarz Günlük Ayakkabı Modelleri:

Üretildiği ilk yıllarda sadece sportif aktivitelerde kullanılması amacıyla piyasaya sürülen bayan spor ayakkabı modelleri, şimdilerde yerini günlük yaşamın hemen her alanında kullanılabilen ve pek çok kıyafetle rahatlıkla kombinlenebilen modellere bıraktı. Hal böyle olunca da spor ayakkabı modellerinde çeşitlilik de artış gösterdi.

Pek çok kadın için spor ayakkabı her zaman ayakkabı listesinin ilk sırasında yer alır. Spor ayakkabıya duyulan bu tutkunun kaynağını oluşturan etmen ise rahatlık, konfor ve esnekliktir. Sezonun en gözde günlük ayakkabı modelleri ise ilkbahar/sonbahar önemlerinde daha fazla tercih ediliyor. Özellikle de beyaz renkli ve düztabanlı modellerin rağbet gördüğü yeni sezonda, klasik çizgiler kadar daha özgür ve kuralsız tasarımlar da görücüye çıkıyor.

Babetler ve Sandaletler:

Gelelim her zaman her yerde ve her koşulda özgürlük arayan kadınların gözdesi olanbayan babet ayakkabılara.Klasiklikten asla vazgeçmeyen; şıklığı rahatlık ve özgünlükle kombinlemeyi seven kadınların beklentilerine karşılık veren yeni sezon babet modelleri ilehem günlük koşuşturmalarınızda hem de özel davetlerinizde ortamın fark yaratan kadını olmak artık çok kolay.Siyah, bej ve taba renlerinin hâkimiyetinde kadınlara göz kırpan babet modelleri en uygun fiyat seçeneği ve ürün çeşitliliği ile şimdi Modatrend’de sizlerle.

Özellikle de yazın kavurucu sıcaklarında, ayaklara sunduğu serinlik ve esneklikle en çok tercih edilen ayakkabı modelleri içinde yer alan bayan sandalet modelleriise, yeni sezonda tüm tarzlara hitap eden ürün çeşitliliği ile göz dolduruyor.Geniş banttan lastiklilere, düz tabanlardan topuklulara, rugan deri parçalardan hasırlı modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan sandaletler ile siz de yaz boyunca kendinizi hiç olmadığı kadar özgür, rahat ve şık hissedeceksiniz.

Write A Comment