Taşlı Bayan Terlik Modelleri:

Yazın cıvıl cıvıl ışıltısı gün boyunca içinize sinen enerjisini, giyiminizin en büyük tamamlayıcısı olan şık bir ayakkabı ile taçlandırmak istemez misiniz? Üstelik rengârenk, rahat, şık, süslü terlikler tam da bu amaçla sizleri bekliyorken. Yazlık bayan terlik modelleri her sezon olduğu gibi 2019 yaz sezonunun da en gözde parçaları olarak ModaTrend koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Yaz denildiğinde akla ilk gelen bayan terlik modelleri içerisinde taş ve boncuk süslemeli modellerdir. Tüm kadınların zevkine ve beğenisine uygun yüzlerce çeşit terlik modeli sunan Modatrend, şıklığından hiçbir koşulda vazgeçmeyen kadınlar için taş süslemeli, konforlu ve trend terlik çeşitleri ile geniş bir seçenek sunuyor. Parmak arasından ucu açık modellere, kemerli modellerden düztabanlı modellere, desenli modellerden topuklu modellere kadar geniş ürün yelpazesi ile şıklığınızı konuşturacağınız bayan terlikler sayesinde bulunduğunuz ortamın en şık kadını siz olacaksınız.

 Renkli Bayan Terlik Modelleri

Kışın kasvetli ve ağır havasını geride bıraktığımız yaz aylarına yaraşan açık renkler, terlik modellerinde fazlasıyla sahne alıyor. Pembe, bej, beyaz, lila, altın, bronz, yeşil, mürdüm ve mavi gibi canlı renkler ile tarzınıza hareketlilik kazandırabilir, ışıltınızı en üst seviyede yansıtabilirsiniz. Çapraz ince bant tasarımlarının ağırlıklı olarak şekillendiği yazlık terlik modellerinde, şıklıkla beraber konfor da ayaklarınızı şımartmaya aday.

Kombin Karmaşasına Son

Tarzınıza uygun terliği bulmak kadar, o terliği en doğru şekilde yansıtabilmek ve taşıyabilmek de çok önemlidir. Bu nedenle terlik ve kıyafet kombinasyonunuzu yaparken şu önerilerimizi de göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır:

Etek:

Yazlık terliklerin kuşkusuz en çok yakıştığı kıyafetlerin başında etekler gelmektedir. Taş işlemeli, desenli ve topuklu terlik modelleri için en doğru seçim etektir. Bu seçimle hem kıyafetinizi daha fazla ön palana çıkarmış hem de terliğinizin şıklığını desteklemiş olacaksınız.

Pantolon:

Sadeliğin ve minimalist şıklığın son dönemlerde revaçta olduğunu da göz önünde bulundurarak düztaban terlik modelleri için pantolonlarınızı ayırmanızı tavsiye ederiz.Özellikle de parmak arası terlik çeşitleri tercihiniz ise, açık düz renkleri ve abartıdan uzak desenleri seçmeniz yararlı olacaktır.

Write A Comment